O NAS

Nasz Dom Gościnny to miejsce idealne zarówno na leniwy, jak i na aktywny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Kazimierz Dolny oraz region są wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym, historycznym, artystycznym i krajobrazowym. Jest to raj dla zapalonych spacerowiczów, rowerzystów, grzybiarzy, osób praktykujących zarówno nordic walking jak i jogę, a przede wszystkim dla miłośników natury i sztuki.

Nasz Dom oferuje ciszę, spokój i wytchnienie. Spacer w kierunku głównych atrakcji miasteczka zajmuje ok. 15 minut, a uroku dodaje mu sympatyczna droga wzdłuż strumienia. Tuż za naszym Domem rozpoczyna się jedna z naszych ulubionych tras spacerowych: przez pola, sady, wąwozy, doliny, lasy. Chętnie ją Wam wskażemy.

Dom Gościnny prowadzimy z pasją i zaangażowaniem od 2004 r. W ciągu tych wszystkich lat gościliśmy w naszych progach miłośników Kazimierza Dolnego, a także tych, których tą miłością udało nam się zarazić, ludzi z różnych regionów Polski i świata, pasjonatów sztuki, malarstwa, turystyki, fotografii, aktywnego wypoczynku, a przede wszystkim ludzi poszukujących miejsc, w których czują się jak u siebie w domu. Nasz Dom, położony w miasteczku artystów, jest otwarty na sztukę: wielokrotnie  w naszych murach miały miejsce wystawy malarstwa i spotkania z artystami.

Staramy się, by nasi Goście czuli się swobodnie, bezpiecznie, komfortowo, a przede wszystkim – mile widziani. Wierzymy, że naszą misję wypełniamy z sukcesem, ponieważ są osoby, które już kilkanaście lat temu zaznaczyły nasz Dom na mapie swoich regularnych podróży. Stale pracujemy nad tym, aby nasz Dom, był możliwie jak najbardziej GOŚCINNY. Jako, że jesteśmy miłośnikami natury i zwierząt, czworonożnych przyjaciół również serdecznie ugościmy. Zawsze chętnie służymy pomocą, udzielimy wskazówek typu „gdzie pójść, co zobaczyć i gdzie zjeść” w Kazimierzu, okolicy i regionie.

Serdecznie zapraszamy, przywitamy Was z uśmiechem i ugościmy najlepiej jak potrafimy,

Gospodarze,
Iwona i Jacek